wz
BLEEDING EAR
BLEEDING EAR BLOG
-------------------------------------------------
BLEEDING EAR jsou Márty a Martina. Občas vydáváme nahrávku nebo uděláme koncert. Většinou přemýšlíme, co uvařit k večeři

25.09.2013/nahrávka
BUGMEN / PLANETY - split


Zdvojení elegánů. Zavřete oči, stačí jediná písnička a život se mění v sen. Vychází na 3" CD-R v edici 10 kusů. V prodeji za 20 korun. Kup to!


-------------------------------------------------
05.11.2013/koncert
FETCH!, LYSSA a KISS ME KOJAK v Klubovně

"Tentokrát oslavujeme vydání nahrávky Kiss Me Kojak, která má tak dlouhej název, že nikdo neví, jak se to vlastně jmenuje. A ano, je to venku už asi od konce srpna, ale to je nám jedno. Jako výmluva pro koncert tří bezva kapel to v našich očích obstojí. Celá ta sláva se koná 15. listopadu v Dejvický klubovně (to je ten klub, co se špatně hledá) tak si to boha jeho zapište a přijďte, protože to je docela solidní sestava." Podrobnější dezinfo tady.


-------------------------------------------------
01.10.2013/odkaz
KISS ME KOJAK jsou zvuk týdne!

Sympatický internetový jukebox radios.cz nasadil KISS ME KOJAK jako "sound of the week". Všechny jejich dosavadní nahrávky můžete za sebou streamovat jako album tady.


-------------------------------------------------
03.09.2013/nahrávka
KISS ME KOJAK - Tys byl vždycky víc přítel můj, než já jsem chtěl být přítel tvůj


Návrat noisecoreové smečky ze Šluknovského výběžku. Druhé čtyřskladbové EP útočí stejně brutální silou jako debut, ale nabízí pestřejší paletu zvuků a temp. Vychází na 3" CD-R v edici 50 kusů. V prodeji za 50 korun. Kup to!


-------------------------------------------------
08.05.2013/koncert
PALEO STEREOKřest kazety Mhnunrrn, vernisáž Jaroslava Diviše, Natálie Hoškové a koncert White Wigwam. Vstup volný.


--------------------------------------------------------
08.05.2013/nahrávka
MHNUNRRN - Orh OxctsasavxixtibiNoiseový autista ze Vsetína se sklony k black metalu nenechá vaše ušní bubínky v klidu. 90 minut poctivého domácího hluku. Vychází na kazetě v edici 30 kusů. V prodeji za 70 korun. Kup to!